Noc Samurajów w Klubie Sportów i Sztuk Walk

Noc Samurajow

Tradycyjnie Klub Sportów i Sztuk Walk działający od 40 lat w Turku zorganizował i przeprowadził po raz XXXV ” Noc Samurajów” w której uczestniczyło blisko 40 zawodników karate Shinkyokushinkai i judo. Impreza odbyła się w DOJO Turek przy ulicy Powstańców Wielkopolskich –czerwone drzwi. Najmłodsi uczestnicy byli w wieku 6 lat i nie było im straszne przebywanie poza domem.

Każdy z uczestników zapatrzył się w koc i jaska oraz coś na ząb. Podczas nocnego zgrupowania treningowego był czas na trening ale również na zabawę na która składały się konkursy sprawnościowe, śpiewu, dowcipu czy tańca. Wszystkie konkursy zostały nagrodzone nagrodami zakupionymi przez radę rodziców z sekcji Grzymiszew ale i również nasze działania na co dzień wspiera PGKIM , Getec Polska, Samorząd w Turku, Tuliszkowie i Kawęczynie jak i radni miejscy Paweł Kwiatkowski i Ewa Groncik . Opiekunem grupy była senapi Ewelina Białek Krzyżanowska 1 kyu - instruktor klubu , jest też miła niespodzianka dla najmłodszych, którzy chcą rozpocząć przygodę ze sportami walki w naszej szkole , o tuż Zarząd Klubu przygotował bezpłatne zastaw ochraniaczy dla każdego – zapraszamy do klubu tel 693714490 w godzinach 10.00-16.00.
 
Jak zadbać o bezpieczeństwo podczas Wszystkich Świ...
Święto Dyni w Specjalnym Ośrodku Szkolno- Wychowa...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 08 grudnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.