Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Obóz sportowy kyokushin karate w malowniczych Kowarach

Obóz sportowy kyokushin karate w malowniczych Kowarach

Na przełomie czerwca i lipca w malowniczych Kowarach przy Przełęczy Okraj odbył się kolejny obóz sportowy kyokushin karate pod patronatem Okręgowego Związku Karate w Poznaniu dla karateków z naszego powiatu.

W obozie uczestniczyło 65 młodych wojowników, którzy doskonalili swoje umiejętności w full contact karate kyokushin pod okiem najlepszych szkoleniowców w Wielkopolsce. Oprócz treningów był czas na przyjemności połączone z wycieczkami autokarowymi i pieszymi, po malowniczych szlakach karkonoskich gór. Nie zabrakło również wyprawy do Czech i zakupów na słodko, dla większości uczestników obozu była to pierwsza wyprawa poza granice państwa. Ponadto zwiedzano średniowieczne zamki, odwiedzono kąpielisko zasilane czystą wodą wprost z potoku górskiego.

Poranny rozruch u podnóża gór dodawał codziennej mocy na wesołe spędzenie dnia oraz siły na treningi kumite i kata. Ta moc wystarczała na codzienne dyskoteki integracyjne oraz finałowe ognisko połączone z pieczeniem kiełbasek i tradycyjny konkurs kabaretowy. Nie zabrakło również szkolenia piłkarskiego zakończonego meczem kadra kontra reprezentacja obozu i wygraną kadry 3-2. Był również konkurs przeciągania liny pomiędzy 6 grupami w różnym wieku. Najmłodszy uczestnik miał lat 7, a najstarszy 17 co nie przeszkadzało w budowania właściwych relacji i wymiany doświadczeń między uczestnikami. Obóz został zakończony egzaminem do brązowego pasa włącznie, który wszyscy ukończyli pozytywnym wynikiem.

Podziękowania dla kadry Dariusza Jasiakiewicza, Macieja Kowalczyka, Artura Mikołajczaka, Daniela Pakuły, Przemysława Kowalskiego i Bożeny Jasiakiewicz oraz Burmistrza Turku i Tuliszkowa i Radnego Miejskiego w Turku Pawła Kwiatkowskiego. Przed nami drugi turnus już lipca …..

Obecnie zapraszamy na Wakacyjną Akademię Karate i Kickboxingu w Turku ulica Powstańców Wielkopolskich czerwone drzwi informacja telefon klubu 693714490
Tuliszków: Przebudowa wraz z wyposażeniem hydrofor...
Wideo: Ekstremalny Bieg dla Służb Mundurowych „Hus...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 28 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.