Ogólnopolski turniej kyokushin karate

Ogólnopolski Turniej Karate

W dniu 10 marca odbył się ogólnopolski turniej kyokushin karate w którym wystartowało ponad 200 zawodników z 20 klubów z całej Polski.

W tych zawodach wystartowali zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku w walkach full Contact. Filip Konefał był bezkonkurencyjny i zajął pierwsze miejsce wygrywając swoje cztery walki przed czasem z utytułowanymi zawodnikami, drugi był Tomasz Sobczak ,Katarzyna Nowinowska i Marcel Wiśniewski.
 
Julita Stanisławska, i Dawid Wiśniewski zajęli trzecie miejsce, a tuż poza podium znalazł się Mateusz Konefał, Hubert Nowinowski, Wojciech Gadomski. Korzystając z okazji zapraszamy do udziału w letnim obozie w Kowarach i Powidzu dla dzieci z poza klubu, którzy chcą rozpocząć swoją przygodę ze sportami walki prosimy o kontakt pod numerem telefonu 693714490
 
Policjanci zatrzymali dwóch kierowców posługującyc...
Dwa pożary jednej nocy. Trwa gaszenie tartaku w Ch...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
poniedziałek, 19 sierpień 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.