Osiem razy stawali na podium

Mistrzostwa Makroregionu Centralnego w Kata

Zawodnicy Turkowskiego Klubu Karate odnieśli sukces podczas sobotnich (9 lutego 2019 r.), VIII Mistrzostw Makroregionu Centralnego w Kata, które odbywały się w Moszczenicy. Łącznie reprezentanci Klubu zdobyli osiem medali.

W turnieju zorganizowanym przez Piotrkowski Klub Oyama Karate „WASHI” w Moszczenicy wystartowało stu zawodników, który prezentowali swoje umiejętności w konkurencjach Kata i Kobudo.

Turkowski Klub Karate reprezentowała silna drużyna w składzie:Maja Gierałka, Natalia Królikowska, Igor Kaczmarek, Kacper Ogrodowczyk, Fabian Kulisz, Maksymilian Spychała, Mikołaj Spychała, Daria Furtak, Mateusz Osiewała, Kacper Polus i Wiktor Józefiak, zaś sekcję karate Oyama w GKS Kasztelanii Brudzew: Mateusz Osiewała. Z zawodnikami przebywali instruktorzy: sesei Włodzimierz Rygiert, który pełnił również funkcję Sędziego Głównego Mistrzostw, sempai Janusz Burszewski oraz grupa rodziców.

Po bardzo dobrych prezentacjach technik, na podium stanęli: Natalia Królikowska - I miejsce w Kata kategoria Juniorka Starsza i I miejsce w Kobudo; Kacper Polus - I miejsce w Kata kategoria Junior Starszy i III miejsce w Kobudo; Mikołaj Spychała - I miejsce w kata kategoria Dzieci; Fabian Kulisz - II miejsce w Kata kategoria Młodzik; Maja Gierałka - II miejsce w Kata kategoria Juniorka oraz Igor Kaczmarek - III miejsce w Kata kategoria Junior.

Wszystkim zawodnikom serdecznie gratulujemy sukcesów.

Tuliszków: Ogólnopolski Turniej Judo Dzieci i Młod...
Poseł Ryszard Bartosik: W związku z ostatnimi mani...
 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 19 październik 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.