OSP Kalinowa i OSP Janiszew zwycięzcami Wojewódzkich Zawodów Sportowo-Pożarniczych w Wągrowcu!

OSP w Wągrowcu

Właśnie zakończyły się VI Wojewódzkie Zawody Sportowo- Pożarnicze w Wągrowcu. Niebywały sukces odnieśli druhowie z naszego powiatu. Bezkonkurencyjne okazały się drużyny z miejscowości Janiszew i Kalinowa.

Zawody odbyły się 15 września na Stadionie Sportowym Ośrodka Sportu i Rekreacji w Wągrowcu. Oficjalne otwarcie odbyło się o godzinie 10.00. Druhowie wzięli udział w sztafecie oraz tak zwanej bojówce.

W rywalizacji wzięło udział 31 drużyn męskich oraz 28 żeńskich. Jak się okazało zawodnicy i zawodniczki z naszego regionu są nie do pokonania. Ostatecznie Druhny z miejscowości Kalinowa (gmina Turek) w ćwiczeniach bojowych były najlepsze osiągając wynik 36,20, a w sztafecie 62,16. Najlepsi byli również strażacy z OSP Janiszew (gmina Brudzew). Ćwiczenia bojowe wykonali z wynikiem 30,03, a sztafetę pokonali uzyskując rezultat 55,92.

Imprezę zorganizowali Prezes Zarządu Oddziału Wojewódzkiego Związku Ochotniczych Straży Pożarnych RP Województwa Wielkopolskiego im.gen.Stanisława Taczaka, Wielkopolski Komendant Wojewódzki Państwowej Straży Pożarnej, Starosta Wągrowiecki, Burmistrz Miasta Wągrowca.

Gratulujemy!!!

fot.Oddział Wojewódzkiw ZOSP RP w Poznaniu
 
Kawęczyn: Gospodynie ze Żdżar zostały wicemistrzyn...
Tuliszków: Czy strażakom należy się więcej pienięd...
 

Komentarze 1

Gość - Gosc w poniedziałek, 17 wrzesień 2018 09:43

W artykule jest duży błąd, czas jaki OSP Janiszew uzyskał w ćwiczeniu bojowym to 30.03 (a nie 30.47)

W artykule jest duży błąd, czas jaki OSP Janiszew uzyskał w ćwiczeniu bojowym to 30.03 (a nie 30.47)
Gość
piątek, 03 kwiecień 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.