„Ostatni taki mecz” rozegrany przez piłkarzy z KWB Adamów

Mecz Piłki Nożnej

Po raz ostatni w dotychczasowym składzie spotkali się zawodnicy drużyny piłki nożnej KWB Adamów. Wielokrotni mistrzowie nie będą mieli więcej okazji zagrać pod kopalnianym szyldem. W sobotę, 26 czerwca rozegrali „Ostatni taki mecz”.

O godzinie 11.00 na stadionie 1000- lecia spotkali się miłośnicy piłki nożnej związani z KWB Adamów. Wielokrotnie podczas mistrzostw nie tylko w Turku, ale również powiatu tureckiego stawali oni na podium i odnosili sukcesy. Niestety w związku z likwidacja kopalni nie będzie możliwe zobaczyć zawodników na murawie w takim, jak dotychczas składzie. Aby pożegnać się i upomnieć dotychczasowy wspólnie spędzony razem czas rozegrano mecz piłki nożnej w którym nie był ważny wynik. Ten ostatni raz wspólnie rozegrano mecz w hołdzie dotychczasowych sukcesów oraz wspólnej integracji i pasji.
Przykona: Absolutorium i wotum zaufania dla wójta ...
Gm.Turek: Rower mój nałóg – nakręcamy się pozytywn...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Lokalna Wredota w niedziela, 27 czerwca 2021 22:16

A gdzie poseł? :-)
- miał być w obronie

A gdzie poseł? :-) - miał być w obronie
Gość
wtorek, 05 lipca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.