Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Podstawówka w Kawęczynie mistrzem gminnych rozgrywek piłkarskich

Kawęczyn

Reprezentacja Szkoły Podstawowej im. Marii Skłodowskiej - Curie w Kawęczynie zwyciężyła w rozgrywanym w piątek, 16 czerwca Gminnym Turnieju Szkół Podstawowych w piłce nożnej.

Piłkarskie rozgrywki w gminie Kawęczyn to już tradycja. Podczas piątkowego turnieju zwycięstwo przypadło drużynie z Kawęczyna, na drugim stopniu podium stanęli uczniowie z Tokar Pierwszych, a brąz zdobyła reprezentacja podstawówki w Kowalach Pańskich-Kolonii. Tuż za podium uplasowała się drużyna ze Szkoły Podstawowej w Skrzynie.

Przyznano również nagrody indywidualne. Tytuł króla strzelców otrzymał Michał Walczak ze szkoły w Tokarach. Miłosz Wojtczak reprezentujący również SP Tokary wybrany został najlepszym zawodnikiem turnieju, a Patryk Iglikowski (SP Kowale Pańskie) wybrany został najlepszym bramkarzem rozgrywek.
 
fot. Gmina Kawęczyn
 
Przykona: Wybuch gazu w domu jednorodzinnym. Dwie ...
Malanów: Radosny i kolorowy festiwal biegowy

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 18 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.