Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Podwójny sukces LFA Turek

LFA Turek

Seniorki LFA Turek wygrały Ogólnopolski Turniej w Ślesinie, a zawodniczki U12 zostały mistrzem powiatu i będą reprezentować powiat w finale wojewódzkim Turnieju "Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku".

22 lutego drużyna seniorek wzięła udział w Ogólnopolskim turnieju dziewcząt w Ślesinie. Do zawodów przystąpiło 8 zespołów z całej Polski między innymi ze Zgierza, Aleksandrowa Kujawskiego, a także drużyna z Białych Błot. LFA wygrało wszystkie spotkania grupowe, w półfinale dziewczyny z Turku okazały się lepsze od Koźmina Wielkopolskiego i awansowały do finału. W finale zmierzyły się z dziewczynami z UKS Delfin Ślesin. Po emocjonującym meczu zwyciężył zespół LFA 1-0 zdobywając okazały puchar.

Najlepsza bramkarka turnieju- Gabriela Pantachowicz (LFA)
Najlepsza strzelczyni- Dominika Kubka (LFA)
Najmłodsza zawodniczka - Klaudia Jańczak (LFA)

Skład: Gabriela Pantachowicz, Oliwia Bąk, Dominika Kubka, Paulina Witaszek, Magdalena Gałązka, Inga Śmiglewska, Andżelika Łukaszewska, Klaudia Janczak, Nikola Arent
Trener: Adrian Schafer

Do turnieju "Z podwórka na stadion o puchar Tymbarku" przystąpiła drużyna LFA Turek U12, która rozpoczęła rywalizację od etapu powiatowego. Dziewczyny z Turku zostały mistrzem powiatu pokonując dwa zespoły z Dobrej i zespół z Przykony uzyskując bilans bramkowy 17-0. Tytuł mistrza powiatu daje przepustkę na finały wojewódzkie w Szamotułach w których LFA będzie reprezentować powiat turecki. Zwycięzca turnieju wojewódzkiego weźmie udział w finałach ogólnopolskich na Stadionie Narodowym w Warszawie.

Skład: Oliwia Korczyńska, Wiktoria Wypych, Julia Bartczak, Zuzanna Pakuła, Natalia Dębowska, Lena Żeligowska, Nikola Warzych, Michalina Antas
Trener: Konrad Grzelak