Policyjne mistrzostwa w siatkówce zakończone. Najlepsza drużyna z Poznania

Otwarte Mistrzostwa Wielkopolskiej Policji w Siatkówce Plażowej

W niedzielę, 23 czerwca zakończyły się Pierwsze Otwarte Mistrzostwa Wielkopolskiej Policji w Siatkówce Plażowej Turek 2019.

Zmagania na boisku trwały od samego rana. Po całym dniu sportowej rywalizacji przyszedł czas na ogłoszenie wyników i wręczenie nagród. Podsumowania rozgrywek odbywających się w ramach Pierwszych Otwartych Mistrzostw Wielkopolskiej Policji w Siatkówce Plażowej dokonał Komendant Powiatowy Policji w Turku młodszy inspektor Michał Grzelak.

Zwycięzcami zostali zawodnicy reprezentujący KWP Poznań I, drugie miejsce przypadło drużynie z Katowic, a trzecie zawodnikom z KPP w Sieradzu. Tuż za podium, na czwartym miejscu uplasowała się drużyna KWP Poznań III. Dalsze lokaty zajęły kolejno drużyny KWP Bydgoszcz I, KWP Bydgoszcz II, KMP w Kaliszu, KWP w Poznaniu II, KMP Świnoujście oraz KPP Turek.

Przyznano również nagrody indywidualne. Tytuł najbardziej wartościowego zawodnika mistrzostw otrzymał Błażej Szubstarski z drużyny KWP Poznań I, najstarszym siatkarzem był Jacek Nowicki z Komendy Powiatowej Policji w Turku, natomiast najlepszym pomocnikiem sędziów został Filip Szubstarski.

Utracili zaufanie. Dariusz Jasak odwołany
Brudzew: Rodzinnie i po strażacku na pikniku rodzi...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 07 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.