Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Polish Fighter CUP Shinkyokushinkai

Karate

W dniu 26 listopada w Kolskiej hali sportowo widowiskowej odbyła się IV edycja Międzynarodowego turnieju Polish Fighter CUP Shinkyokushinkai , która zgromadziła 251 zawodników z 8 województw i 21 klubów. Patronat nad imprezą objął Okręgowy Związek Karate w Poznaniu, Polska Federacja Shinkyokushinkai Karate, Burmistrz Koła Krzysztof Witkowski.

Organizatorem był Kolski Klub Kyokushin Karate kierowany przez sensei Daniela Pakułę 4 dan WKO Japan. Turniej otworzył Prezes Europejskiej Organizacji Shihan Remigiusz Karpiński 6 dan. Widownia mogła podziwiać super walki kontaktowe w różnych kategoriach wiekowych i wagowych, które były rozgrywane na trzech matach. Reprezentacja Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku zdobyła 20 pucharów w kata i kumite –walkach, zajmując miejsca od 1-3 w równych kategoriach wagowych i wiekowych., a nie było łatwo , gdyż aby wejść na podium trzeba było wygrać od 3-4 walk. Walki oceniało 5 składów sędziowskich, które do swojej dyspozycji miały 3 maty Tatami. Łącznie cały turniej obsługiwało 25 sędziów posiadających specjalistyczne przeszkolenie i licencję związkowe.

Puchary wywalczyli :
Złoty – Zofia Nowinowska, Szymon Majcherek, Marcel Filipowicz, Dawid Sobiś, Wojciech Gadomski, Ksawery Ignasiak,
Srebrny-Mateusz Majcherek, Mikołaj Buchelt, Wojciech Gadomski, Kacper Jasak, Gracjan Kozłowski,
Brązowy – Michalina Andrzejewska ,Małgorzata Słodzińska, Kacper Witkowski, Nadia Wieczorek, Mateusz Majcherek, Aleksandra Figurska, Kacper Witkowski, Małgorzata Słodzińska, Natalia Kuras.
Poza podium znaleźli się : Antoni Ciuśniak, Dawid Sajdak, Hanna Andrzejewska, Tomasz Pietrucha, Natanan Kaźmierczak, Jakub Chudecki , Igor Krzyżanowski, Roksana Koralewska, Mateusz Szalich, Stanisław Sobczak.

Podziękowania dla trenerów KSiSW w osobach Tomasz Stankiewicz, Waldemar Mila, Ewelina Białek Krzyżanowska, Jacek Sobczak, Tomasz Sobczak, Jacek Kordylewski, Janusz Stasiak, Marzena Wejman , Robert Łajdecki , Dariusz Jasiakieiwcz za przygotowanie do turnieju i prowadzenie kadry Turku.

Przed nimi kolejny start w Mistrzostwach Powiatu i egzamin na stopnie szkoleniowe. Zapraszamy do klubu, zapisy Tele. 693714490- czerwone drzwi , uczy zasad, wychowujemy i wspieramy w potrzebie.
 

 

Nie będzie dworca PKS w Turku. Miasto musiało wyco...
Podaruj Święta Bożego Narodzenia, uszczęśliw dziec...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 18 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.