Prawdziwa „Malanowska Jesień” zawitała do Celestyn

Malanowska Jesień

Cudowna wrześniowa pogoda towarzyszyła uczestnikom biegu zorganizowanego dzisiaj, tj, 24 września na terenie gminy Malanów. W wyśmienitych nastrojach i pełni optymizmu zawodnicy stanęli na starcie.

Biegi „Malanowska Jesień” na stałe już wpisały się w kalendarz wydarzeń mających miejsce na terenie gminy. W tym roku na starcie w Celestynach pojawiło się blisko 70 zawodników.Po oficjalnym otwarciu zawodów miłośnicy sportu stanęli do rywalizacji. Bieg główny rozpoczął się o godzinie 13.00. Biorący w nim udział mieli do pokonania 10 km. Równorzędnie w tym samym czasie rozpoczął się marsz nordic walking.

Celem zawodów była między innymi popularyzacja biegania i nordic walking jako formy czynnego wypoczynku.

Organizatorami wydarzenia był Ośrodek Sportu i Rekreacji w Malanowie oraz Centrum Kultury i Biblioteka Publiczna w Malanowie.

Dzisiejsza pogoda z całą pewnością zachęcała do aktywnego wypoczynku, a jak już niejednokrotnie udowodnili organizatorzy warto uczestniczyć w wydarzeniu, które cieszy się dużą popularnością.

Wyniki biegów podamy już niebawem.

 

Nastrojowy koncert „Z Konopnicką w tle”
Wybieraj Bezpieczną Żywność

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - Gosc w sobota, 24 września 2022 20:09

A nasz poseł tym razem nie biegł tak jak kilka lat temu przed wyborami, czyżby rządowe frukty nie pozwalały.

A nasz poseł tym razem nie biegł tak jak kilka lat temu przed wyborami, czyżby rządowe frukty nie pozwalały.;)
Gość
wtorek, 28 listopada 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.