Przykona: Druhowie w akcji - tym razem na boisku

 Przykona: Druhowie w akcji - tym razem na boisku
W piątek, 10 lutego druhowie ochotnicy z gminy Przykona wzięli udział w sportowej rywalizacji. Najlepszą drużyną okazali się gospodarze, czyli strażacy z OSP Przykona. 
 
 
Rywalizacja toczyła się w sali gimnastycznej przy Zespole Szkół w Przykonie. Do piłkarskich zmagań przystąpiły cztery drużyny z Gąsina, Radycznyn, Boleszczyna oraz Przykony. Druhowie udowodnili, że tworzą zgrane zespoły nie tylko podczas akcji ratowniczo-gaśniczych, ale także na boisku. Ostatecznie na pierwszym miejscu uplasowali się strażacy z Przykony, wyprzedzając w końcowej klasyfikacji turnieju jednostki OSP Radyczyny, Boleszczyn oraz Gąsin. Najlepszym strzelcem wybrano Jakuba Cichomskiego z Przykony, zaś tytuł najlepszego bramkarza przypadł Szczepanowi Szlendakowi z Boleszczyna. 
 
Organizację turnieju spierał klub GKS Teleszyna Przykona, fundując nagrody dla najlepszych drużyn i zawodników.
Dobra: Nowe sale i winda - z myślą o rehabilitacji...
Juniorki z MKS Kalisz mistrzyniami Wielkopolski w ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 31 marca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.