Przykona: PKS Orzeł Dziadowice- Folwark najlepszą z najgorszych drużyn podczas Mistrzostw Świata w udawaniu gry w piłkę nożną

Udawanie Gry w Piłkę Nożną

16 drużyn wzięło udział w Mistrzostwach Świata w udawaniu gry w piłkę nożną. Na dwóch boiskach w Psarach rozgrywane były mecze, a na końcu wyłoniono zwycięzców. Drużyna, która grała najmniej umiejętnie to Tartak Klamry. Właśnie ci zawodnicy otrzymali tytuł mistrza oaz nagrodzeni zostali pucharem.

Kartofliskowe zawody odbyły się w sobotę, 13 lipca w gminie Przykona. To już trzecia edycja wydarzenia, które zawsze budzi wiele emocji.
W tegorocznym turnieju udział wzięły drużyny Naprzód Świbie, FC Zapchajdziura, LZS Chrząstawa, Jadwiżlański KS Poznań, Tartak Klamry, Bar Ulubiona ETV, Kartofliska, Odlew Poznań.

Na drugim boisku mecze rozgrywane były między zespołami Teleszyna III Przykona, PKS Orzeł Dziadowice- Folwark, Orzeł Bydgoszcz, Piasek Potworów, Muchobór Wrocław, Janusze Futbolu Kraków, T.N. Footroll, Coco Jambo Warszawa.

Po zawziętej walce najlepsi okazali się zawodnicy z zespołu PKS Orzeł Dziadowice- Folwark, którzy zajęli ostatnie miejsce. Jak się okazało zasad nie zrozumiała ekipa Tartak Klamry, która pokonała rywali zajmując miejsce pierwsze.

Zarówno ostatnim, jak i pierwszym gratulujemy!

Należy również nadmienić, że były również nagrody indywidualne. Największą "fujarą" został bramkarz Kartoflisk. Wzorem trzeźwości został Michał Mornul. Tego dnia wybrano Mistera Turnieju w Przykonie, którym został Hans Bressinck.
Przykona: Uratowali tonącego. Mężczyźnie zabrakło ...
Znamy "jedynkę" PISu z naszego okręgu. Jest zaskoc...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 29 styczeń 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.