Przykona: Miłośnicy wodnosamolotów walczą w Wyścigu Środkowej Polski

Wyścig Środkowej Polski w Przykonie

Miłośnicy nietypowego sportu zawitali dzisiaj, tj. 20 lipca nad zbiornik w Przykonie. Właśnie tam zawodnicy walczą o Puchar Centralnej Europy modeli wodnosamolotów.

Wyścig Środkowej Polski kategoria A i B rozpoczął się w sobotę i potrwa do niedzieli 21 lipca. Po przyjeździe uczestników z całego kraju i ich rejestracji odbyły się treningi. Zawodnicy przygotowali zaplecze techniczne, a następnie zmierzyli się ze sobą w pierwszej i drugiej kolejce wyścigu.

Loty konkursowe potrwają dzisiaj do zachodu słońca, a wieczorem miłośnicy wodnosamolotów będą mieli okazję odpocząć i podzielić się doświadczeniami podczas ogniska.

Już jutro 21 lipca odbędzie się kolejny etap zawodów i rzecz jasna wielki finał Wyścigu Wschodniej Polski kategorii A i B.

Zapraszamy!
Kawęczyn: Rowerowa integracja, czyli rajd urokliwy...
Wideo: Perełki motoryzacji na rajdowym szlaku

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 07 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.