Puchar Mazur w Ełku

Puchar Mazur Ełk

Po raz kolejny cztero osobowa reprezentacja Klubu Sportów i Sztuk Walk z sekcji karate kyokuShinkai uczestniczyła w Pucharze Mazur, który odbył się w dniu 5 czerwca w Ełku. Karatecy z KSiSW pod kierownictwem trenera shihan Dariusza Jasiakiewicza 5 dan, wywalczyli po zaciekłych i wyczerpujących walkach kontaktowych trzy medale.

Nie było łatwo, gdyż jak zawsze w zawodach sportowych Shinkyokushinkai wszystkie kategorie były liczne i mocno obsadzone utytułowanymi zawodnikami z rankingu Polskiego Związku Karate i PFKS. Najlepiej spisał się Hubert Nowinowski, który okazał się bezkonkurencyjny i wszystkie swoje 4 walki wygrał przed czasem nie dając żadnych szans swoim rywalom, zajmując tym samym pierwsze miejsce. Trzecie miejsce zajęła Julita Stanisławska i Wojciech Gadomski po dwie wygrane walki, a tuż za podium znalazła się Aleksandra Zając. Cykl startów w jakich uczestniczą zawodnicy KSiSW ( to już 40 lat) jest przygotowaniem do turnieju kwalifikacyjnego do Mistrzostw Europy, Europejskiej Organizacji Karate, który odbędzie się we wrześniu. Kolejne starty młodych zawodników odbędą się w Malanowie i w Starachowicach po czy nastąpi przerwa wakacyjna ale nie dla wszystkich członków kluby ponieważ, Zarząd Klubu przygotował dla nich obóz klubowy nad Morzem Bałtyckim ,a Okręgowy Związek Karate sesję szkoleniową i egzaminacyjna na obozie sportowym w Kielcach z udziałem medalistów europy i świata.

Kierownictwo Klubu składa podziękowania za wsparcie wyjazdu dla Burmistrza Turku, Tuliszkowa , firmie Maks Pol, Budros Pompy Ciepła Turek , PSB Mrówka Turek, Bogdan Pastuszko EUCO – odszkodowania, OSP Turek, Radny Miejski Paweł Kwiatkowski, PGKiM Turek, Getec SA Polska OSiR Turek, Sklep Budowlany Faktor.

 

Wideo: O człowieku, który uratował rodzinę wilg
Poco M3. Najlepszy wybór w swojej półce cenowej?

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 19 października 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.