Ranking Klubów OZPN Konin: Kasztelania Brudzew mocno w dół, spory awans Znicza Władysławów

Ranking Klubów

Ukazała się czwarta odsłona rankingu klubów OZPN Konin. Jak wypadły w nim kluby działające na terenie powiatu tureckiego? Największy spadek zanotowała Kasztelania Brudzew.

W zestawieniu znalazły się wszystkie męskie kluby zrzeszone w Konińskim Okręgowym Związku Piłki Nożnej. Skonstruowany został on w oparciu o wyniki osiągane przez zespoły seniorskie w trzech ostatnich sezonach, zarówno jeśli chodzi o rozgrywki ligowe jak i pucharowe. Jak zauważają twórcy rankingu drużyny, które w poprzednich rankingach znajdowały się na niższych pozycjach, zwykle spadały z ligi, a te, które awansowały, w konsekwencji pięły się w górę także w ligowych tabelach. Na czele tegorocznego zestawienia niezmiennie znajduje się Sokół Kleczew, zaś największy awans zaliczyli Zjednoczeni Rychwał. Spadek aż o 16 pozycji odnotował natomiast zespół Kasztelanii Brudzew. Drużyna znalazła się w rankingu na 32 pozycji.

Na szóstym miejscu sklasyfikowano natomiast klub Tur 1921 Turek, oczko niżej znalazła się Tulisia Tuliszków. Orzekł Kawęczyn zajął w rankingu 28. miejsce. Na 34. pozycji jest Teleszyna Przykona (awans o pięć pozycji), 41. miejsce zajmuje Znicz Władysławów (wyżej o 8 miejsc). Miejsce 42. zajmuje Grom Malanów, a dalej znalazły się Wicher Dobra (50. miejsce) oraz Tulisia II Tuliszków (51. miejsce).

Wideo: Turkowianie pomogą w poszukiwaniach Michała...
Podsumowanie Turnieju Grodzisk Cup 2019 Juniorek U...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 08 grudnia 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.