Remis z Hiszpanią! Tak kibicowali turkowianie

Mecz Polska-Hiszpania

„Mecz o wszystko”, który polska reprezentacja rozegrała z Hiszpanią w sobotni wieczór zakończył się remisem. To oznacza, że Polacy wciąż mają szansę na udział w kolejnym etapie rozgrywek. Mieszkańcy Turku dopingowali biało-czerwonych w strefie kibica, którą tym razem zorganizowano w parku im. Konstytucji 3. Maja.

Pierwszy mecz polskiej reprezentacji podczas rozgrywek EURO można było oglądać na telebimie ustawionym przy strażnicy OSP w Turku. Wydarzenie było inicjatywą Kacpra Drzewieckiego. Kolejną okazję do wspólnego kibicowania stworzyły władze miasta i sobotni pojedynek z Hiszpanią można było oglądać w parku im. Konstytucji 3. Maja.

Kibiców powitał dyrektor turkowskiego muzeum Bartosz Stachowiak. Nie brakowało oczywiście akcentów w narodowych barwach, które miał zagrzać naszą reprezentację do walki. Emocji nie brakowało. W 25 minucie bramkę dla Hiszpanów zdobył Alvaro Morata. W drugiej połowie wynik wyrównał Robert Lewandowski, zapewniając polskiej drużynie dalszą grę w mistrzostwach.


Żołnierze uczcili setne urodziny gen. Jana Podhors...
Turkowskie ciekawostki, które warto zapamiętać

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - fan w poniedziałek, 21 czerwca 2021 08:09

Jest tyle dyscyplin sportowych w których nasi reprezentanci odnoszą sukcesy, ale strefy kibica organizuje się dla sportu, w którym największym i jedynym polskim sukcesem jest wyjście zawodników na boisko. To bez sensu.

Jest tyle dyscyplin sportowych w których nasi reprezentanci odnoszą sukcesy, ale strefy kibica organizuje się dla sportu, w którym największym i jedynym polskim sukcesem jest wyjście zawodników na boisko. To bez sensu.:(
Gość
wtorek, 05 lipca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.