Sprawność, skoczność, siła. Runmageddon Kids czas start!

Runmageddon

Druga odsłona Dni Turku i Gminy Turek, podobnie jak wczoraj rozpoczęła się na sportowo. Tym razem jednak zorganizowane od godziny 13.00 na terenie Ośrodku Sportu i Rekreacji wydarzenie skierowane jest głównie dla dzieci.

Runmageddon to wydarzenie nastawione głównie na dobrą zabawę, do której pretekstem jest wysiłek fizyczny i rywalizacja o miano „najtwardszego zawodnika”. Na trasie znajdują się przeszkody, które weryfikują sprawność, skoczność, siłę i odporność psychiczną uczestników. Na trasie biegu będą różne przeszkody zarówno naturalne i sztuczne m.in. ściany i pajęczyny linowe.

W biegu mogą wziąć udział dzieci w wieku od 4 do 14 lat. Warunkiem uczestnictwa jest zapoznanie się z regulaminem, złożenie w biurze zawodów odpowiednich zgód, oświadczeń i akceptacja wszystkich warunków uczestnictwa, które znajdują się

Na trasie każdego z biegów znajdują się przeszkody, których liczba i stopień trudności uzależniona jest od wieku zawodników.

Celem jest organizacja wydarzenia sportowego na pograniczu sportu ekstremalnego i masowego mającego na celu popieranie i propagowanie aktywności ruchowej, które wymaga połączenia umiejętności pochodzących z różnych dziedzin aktywności fizycznej oraz rywalizacji z umiejętnością i chęcią współpracy. Ważne jest również połączenie wysiłku fizycznego z dobrą zabawą.

Takie właśnie jest dzisiejsze wydarzenie. Obfituje ono w uśmiechy dzieci i wspaniałą zabawę. Dodatkowo troszkę wysiłku i miła atmosfera sprawiają, że główni uczestnicy zabawy mają wyjątkowy dzień.

Runmageddon Kids potrwa do godziny do 18.00.

Zapraszamy!

Malanów: Smakowicie i radośnie w Bibiannie
Muzyka, sport, zabawa! Pierwsze wydarzenia Dni Tur...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 04 grudnia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.