Sambo Combat już w Turku. Zapraszamy na zajęcia

Striker Turek

Zapraszamy wszystkich sympatyków sztuk i sportów walki do sekcji MMA, SAMBO, SAMOOBRONY, BOKSU, KICKBOXINGU oraz KARATE KYOKUSHIN w klubie Striker Turek na ul.Ogrodowej 5a.

Sportowe zajęcia w sekcji MMA skupiają się na połączeniu wybranych najskuteczniejszych technik takich dyscyplin jak Kickoboxing,Boks,Karate Kyokushin.W technikach chwytanych skupiamy się na zastosowaniu sprowadzeń przeciwnika,rzutów,obaleń oraz walki w parterze na bazie technik Sambo Combatu który jest systemem walki wręcz często stosowanym przez wielu zawodników tej formuły walki.

Jako klub i miejsce w którym chcemy aby trenujący z nami adepcji mogli rozwijać się wszechstronnie w pełnym przekroju dodatkowo zapraszamy na treningi do sekcji MMA Sambo do której obecnie prowadzimy nabór.
 
Treningi w tej sekcji obejmuja treningi w oparciu o kompletny program Sambo który dzieli się na 3 bloki programowe :
Sambo Combat ( trening technik walki w formule MMA )
Sambo Bojowe ( treningi bedące połączeniem technik Sambo Combatu z uwzględnieniem technik samoobrony, technik walki wręcz dla służb mundurowych,technik z wykorzystaniem i uzyciem narzędzi )
Sambo Sportowe ( treningi technik walki chwytanej - Grapplingu )

Zajęcia w sekcji MMA odbywają się we wtorki i czwartki o godz.20:00 natomiast treningi w sekcji MMA Ssambo odbywać się będą w poniedziałki i środy o godz.18:30.

Zajęcia w sekcji MMA prowadzą Kamil Więcławek - techniki uderzeniowe ( Kickboxing,Karate Kyokushin,Boks )
Treningi technik chwytanych,sekcja MMA Sambo,zajęcia z walki wręcz / samoobrony - Przemysław Sobczak (Sambo Combat,S.P.A.S.Ju Jitsu ). Zajęcia w sekcji Boksu - Ariel Wiecławek ( Boks,Karate kyokushin,Kickboxing )

Zainteresowanych zapraszamy do kontaktu :
KamilWiecławek tel.661 472 143
Przemysław Sobczak tel.781 427 302
Ariel Więcławek tel.661 771 171

 

Zespół Placówek Edukacyjno – Wychowawczych wyposaż...
Do trzech razy sztuka… Pirat drogowy odpowie za re...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 24 marca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.