Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Sport i integracja, czyli wyjątkowy turniej piłki nożnej

Piłka Nożna

Podopieczni Specjalnych Ośrodków Szkolno-Wychowawczych oraz Warsztatów Terapii Zajęciowych spotkali się na Stadionie 1000-lecia w Turku, aby wziąć udział w integracyjnym turnieju piłki nożnej. Na zakończenie (nie)zwyczajni sportowcy zmierzyli się z przedstawicielami turkowskiego samorządu.

W czwartek, 15 czerwca trzy drużyny złożone niepełnosprawnych na stadionie w Turku, aby rozegrać Integracyjny Turniej Piłki Nożnej, zorganizowany przez Warsztaty Terapii Zajęciowej w Turku, Ośrodek Sportu i Rekreacji w Turku oraz Urząd Miejski w Turku.

W Turnieju zagrały drużyny reprezentujące: Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Rychwale, Specjalny Ośrodek Szkolno-Wychowawczy w Borzęciczkach i Warsztaty Terapii Zajęciowej w Turku. Rozgrywki odbywały się systemem każdy z każdym, z zwycięzca otrzymał Puchar Burmistrza Miasta Turku.

Poza turniejem rozegrany został mecz towarzyski samorządowców z reprezentantami (nie)zwykłych piłkarzy.

PGKiM: Kolejna wygrana mieszkańców z konserwatorem
Wideo: Modowa „Eksplozja” Anny Kiereckiej z presti...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 19 kwietnia 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.