Sportowcy z Turku zawalczyli w Koninie

Obraz4

W ten weekend w Koninie na V Konińskiej lidze A1wystartowali zawodnicy Klubu Sportów i Sztuk Walk w Turku z sekcji Kickboxingu i K1 .Czterech reprezentantów naszego klubu zawalczyło w formule K1.

W swojej pierwszej walce junior Jakub Nowak z uwagi na brak zawodników w swojej kategorii wagowej/wiekowej stoczył pojedynek z trzy lata starszym zawodnikiem. Pojedynek przegrany ale należą się braw za podjęcie walki z seniorem.
Kolejnym z reprezentantów naszego klubu był junior Kacper Marciniak który też nie miał przeciwnika w swojej kategorii wagowej /wiekowej. Stoczył pojedynek z seniorem dwa lata starszym. Walka była bardzo twarda i wyrównana. Tak też widzieli ją sędziowie orzekając remis.

Następnym z debiutantów był Jakub Kałużny walczący w kategorii seniorskiej. Po męczącym boju na pełnym dystansie przegrał decyzją sędziów. Walka była na tak wysokim poziomie, że jego przeciwnik został wybrany zawodnikiem turnieju, więc Kuba wraca z tarcza.

Również w swoim debiucie w ringu zaprezentował się Gabriel Skierski. Stoczył twardy i wyrównany pojedynek z nieco bardziej doświadczonym zawodnikiem. Sędziowie w tej walce wskazali na remis.

W narożniku naszych zawodników wspierali trenerzy kickboxingu : Seweryn Wilczyński i Mateusz Pakuła.

Dziękujemy wszystkim kibicom którzy byli na miejscu i dopingowali naszych zawodników.
Arcypolska Wigilia w kaliskim Teatrze – prapremier...
Władysławów: Spotkanie z Panem Kazimierzem Smolińs...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 25 maj 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.