Spotkanie z burmistrzem Turku

Spotkanie z burmistrzem

W dniu 17 grudnia w Urzędzie Miejskim w Turku Burmistrz miasta Romuald Antosik spotkał się z reprezentacją Klubu Sportów i Sztuk Walk , która w mijającym roku osiągnęli najwyższe wyniki sportowe podczas zawodów międzynarodowych i krajowych.

Nasi medaliści Mistrzostw Polski w walkach kontaktowych + 10 lat to : Aleksandra Figurska, Julita Stanisławska, Natalia Zamiatowska, Wojciech Gadomski, Marcel Rosiak, Hubert Nowinowski, Bartosz Waberski i Tomasz Sobczak. W spotkaniu uczestniczyli również rodzice najmłodszych zawodników i Prezes Klubu shihan Dariusz Jasiakiewicz. Wszyscy zawodnicy z rąk Burmistrza otrzymali drobne prezenty i podziękowania za promowania miasta w kraju i zagranicą. Na zakończenie zrobiono sobie pamiątkowe zdjęcie przy wspaniale udekorowanej choince. Historia Klubu Sportów i Sztuk Walk to blisko 40 letnia działalność w sportach walki i mnóstwo tytułów drużynowych i indywidualnych w zawodach krajowych zagranicznych jak Mistrzostwa Świata, Pucharu Świata, Mistrzostwa Europy czy choćby zdobycie 12 krotnie tytułu Klubowego Mistrza Polski w Kata i Kumite Karate Kyokushinkai. Obecnie w klubie działają 5 sekcje karate, judo i kickboxingu obejmujące swym zasięgiem różne grupy wiekowe, które trenują w sali przy ulicy Powstańców Wielkopolskich obok Osiedla Wyzwolenia w Turku. Przed nami obóz zimowy połączony z nauka jazdy na nartach i wakacyjna wyprawa nad Morze Bałtyckie, gdzie będziemy trenować przez blisko 10 dni z instruktorem Japońskim.
Przykona: Poetyckie, plastyczne i muzyczne spotkan...
Wideo: Wypadek trzech aut na drodze krajowej nr 72...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 15 sierpnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.