Striker na zgrupowaniu w Polskiej Federacji Kickboxingu

Striker na zgrupowaniu w Polskiej Federacji Kickboxingu

Od 22 do 26 sierpnia Zakopane, a dokładnie sale treningowe Centralnego Ośrodka Przygotowań Olimpijskich gościły reprezentantów Polskiej Federacji Kickboxingu. Oprócz amatorów, w zgrupowaniu brali również profesjonalni zawodnicy, biorący udział w galach zawodowych takich jak DSF, HFO czy Fight Club. Stwarzało to bezpośrednią możliwość walki z zawodowcami co niewątpliwie zaowocuje w niedalekiej przyszłości.

W obozie sportowym nie mogło zabraknąć tam ekipy ze Strikera w Turku. 7 osobowa drużyna juniorów oraz seniorów trenujących twarde formuły walki takie jak K-1 i Muay Thai zaprezentowała wysoki poziom wyszkolenia. W składzie turkowian znaleźli się: Aleksander Kowalczyk, Patryk Szulc, Kacper Siwiński, Hubert Izydorkiewicz, Kacper Grześkiewicz, Aleh Khyukouski oraz Kamil Więcławek. Oprócz treningów wydolnościowych oraz techniczno-taktycznych na obozie można było korzystać z pomocy dietetyków oraz fizjoterapeutów, były bloki poświęcone tematom odnowy biologicznej, przeciążeniom w treningu sportów walki i metodom ich zwalczania. Wszystko to zmierza ku świadomemu uczestniczeniu w sportowym życiu naszych podopiecznych, umożliwiając rywalizacje z najlepszymi na Świecie na bardzo wysokim poziomie.

Podziękowania za wsparcie naszego stowarzyszenia dla Pana Romualda Antosika Burmistrza miasta Turek, dla wszystkich osób i firm które na co dzień pomagają Nam wspinać się ku wymarzonym sportowym celom. Bez Was nie było by Nas! By szczyty zdobywać!

-Restauracja Pico Belo w Uniejowie,
-Dźwig Met - Tomasz Piaseczny,
-Wojbud Piętno – Marcin Wojciechowski,
-Angie Power Service – Dominik Raczyński,
-FPE Systems,
-InfoBase – systemy Informatyczne, Łukasz Milczarek oraz Waldek Werbiński,
- IzoSerwis – izolacje przemysłowe Jakub Kowalczyk,
– biuro rachunkowe PIT - Paweł Tylki,
- „GilTrans” Auto-Handel-Transport, Adrian i Eryk Gil
Malanów: Wypadek dwóch samochodów osobowych w Feli...
Rosną góry wielkich śmieci w Turku, piętrzą się pr...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 23 luty 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.