Striker Turek na Grand Prix w Kickboxingu

Striker Turek

15 stycznia w miejscowości Mińsk Mazowiecki odbyły się czternasta edycja Grand Prix w Kickboxingu. Impreza pod patronatem Polskiego Związku Kickboxingu zgromadziła aż 526 zawodników z 41 klubów z całej Polski.

Organizatorem turnieju był klub Walhalla - Kamil Chłopik. Wśród uczestników znaleźli się zawodnicy i zawodniczka z klubu Striker w Turku: Zuza Drewniak, Iwo Adamek oraz Kuba Napierała. Cała trójka zawalczyła wyśmienicie przywożąc do domu 3 medale. Trzecie miejsce w swojej nowej kategorii wagowej zdobył Iwo Adamek. V-ce mistrzynią swojej kategorii została Zuza, natomiast Kuba Napierała wygrał wszystkie pojedynki i po raz pierwszy w swojej krótkiej karierze sportowej stanął na najwyższym stopniu podium. Niebawem kolejne starty naszej szerszej reprezentacji w Kickboxingu, Karate, Boksie oraz MMA. Trzymajcie za Nas zaciśnięte pięści.

Klub składa podziękowania za wsparcie dla Stowarzyszenia wszystkim osobom i firmom, które na co dzień pomagają wspinać się zawodnikom ku wymarzonym sportowym celom: Restauracji Hacjenda z Malanowa za pokrycie kosztów wyjazdu, najlepszej Pizzerii w Uniejowie – Pico Belo, Firmie Dźwig Met - Tomasz Piaseczny, Firmie Wojbud Piętno – Marcin Wojciechowski, FPE Systems, InfoBase – systemy informatyczne Łukasz Milczarek oraz Waldek Werbiński, Firmie WłodarTRANS, Firmie Energo-Trans-Met, radnemu Pawłowi Kwiatkowskiemu, Restauracji Hacjenda z Malanowa, Aptece Zielonej za wsparcie medyczne.

 

Wideokonferencja z samorządami
Obywatelskie Wysłuchanie Publiczne o rozwoju Wielk...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 31 marca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.