Striker Turek przygotowuje się do sezonu

Striker Turek przygotowuje się do sezonu

Cały sierpień KICBOXERSKA drużyna klubu Striker w Turku poświęciła na przygotowania do sezonu. Pod koniec wakacji ścisła reprezentacja rywalizująca na matach i ringu brała udział w dwóch obozach sportowych. Pierwszy w nich odbył się w zimowej stolicy - Zakopanem, drugi w Ośrodku Przygotowań Olimpijskich „Cetniewo” we Władysławowie nad morzem bałtyckim.

Od 28 sierpnia do 1 września zawodnicy klubu w składzie: Gabrysia Włodarczyk , Aleksander Piaseczny, Zuzanna Drewniak, Wiktoria Włodarczyk, Iwo Adamek, Seweryn Kowalewski , Aleksander Kowalczyk, Szymon Kałużny, Kacper Siwiński, Patryk Szulc, Hubert Izydorkiewicz oraz Kamil Więcławek brali udział w Otwartym Zgrupowaniu Związku Sportowego Klubów APFN. Związek współpracuje z Polskim Związkiem Kickboxingu do którego klub należy od początku tego roku. 5 dni zabaw na terenach ośrodka sportowego dostarczyło wiele emocji. Treningi rozpoczynała poranna zaprawa w terenie. Następnie posiłek i przysłowiowa drzemka. W środku dnia czekały Nas mocne dwie jednostki zadaniowo-sparingowe. Zasada „Train, eat, sleep, repeat” - doskonale odzwierciedla to co się u Nas działo… W przerwach popołudniowych drużyna odpoczywała nad morzem, w krytej pływalni, wieczorami przy ognisku i spacerze nad bałtykiem. Obóz oprócz nowych umiejętności dał możliwość wymiany doświadczeń między zawodnikami z innych klubów. Dzięki przemiłej atmosferze przysłowiowy „wycisk” był do zniesienia. Lekko nie było ale nikt nie mówił że lekko będzie bo skoro zmierzamy na sam szczyt to nic dziwnego że mamy pod górkę…

Już niebawem pierwsze starty kontrolne na sparingach wyjazdowych oraz walka z najlepszymi w kraju. Cała drużyna już nie może doczekać się okresu startowego, który tak naprawdę wszystko zweryfikuje. Trzymacie za Nas mocno zaciśnięte pięści bo będzie się działo.

Podziękowania za wsparcie stowarzyszenia członkowie kierują przede wszystkim w stronę rodziców naszych podopiecznych. Dzięki ich pomocy oraz wsparcia możemy realizować nasze sportowe marzenia. Podziękowania również w stronę Romualda Antosika, Burmistrza miasta Turek, wszystkich osób i firm które na co dzień pomagają Nam wspinać się ku wymarzonym sportowym celom: Restauracja Pico Belo w Uniejowie, Dźwig Met - Tomasz Piaseczny, Wojbud Piętno – Marcin Wojciechowski, Angie Power Service – Dominik Raczyński, FPE Systems, InfoBase – systemy Informatyczne, Łukasz Milczarek oraz Waldek Werbiński, IzoSerwis – izolacje przemysłowe Jakub Kowalczyk, biuro rachunkowe PIT - Paweł Tylki, „GilTrans” Auto-Handel-Transport, Adrian i Eryk Gil. „Bez Was nie byłoby Nas! By szczyty zdobywać!”
Brudzew: Mają pieniądze z FDS, teraz poszukują wyk...
W niedzielę Narodowe Czytanie nowel

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 29 październik 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.