Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Sukces zawodniczek LFA w rozgrywkach Wielkopolskiej Ligi Wojewódzkiej

LFA Turek

Znakomity start w rozgrywkach Wielkopolskiej Ligi Wojewódzkiej zanotowały zawodniczki LFA Turek. W dwóch pierwszych meczach nasze zawodniczki odnotowały dwa zwycięstwa.

Najpierw pokonały na wyjeździe KA4 Respect Krobia 4-0, a w ostatnią niedzielę odprawiły Polonię Leszno z wynikiem 8-0. Rewelacją spotkania była najmłodsza na boisku Monika Poniedziałek, która zdobyła 3 bramki. LFA Turek po dwóch kolejkach jest liderem rozgrywek z bilansem bramkowym 12-0. Na drugim miejscu plasuje się Lech Poznań, który narazie rozegrał jeden mecz w którym zwyciężył 7-1. Zapowiada się wiec ciekawa rywalizacja.

Skład z meczu z Polonią:
Gabriela Pantachowicz, Daria Lepczyńska(kapitan), Aleksandra Jurczak, Inga Śmiglewska, Dominika Kubka, Estera Malesza, Oliwia Kuras, Paulina Witaszek, Monika Poniedziałek, Kamila Zarnecka, Laura Kłakulak, Andżelika Łukaszewska, Magdalena Gałązka, Natalia Lepczyńska, Oliwia Bąk, Nikola Arent

Przyganiał kocioł garnkowi, czyli radni o kulturze...
Nowy brodzik na pływalni krytej

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 16 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.