Sukces zawodniczek ze Słodkowa

Sukces zawodniczek ze Słodkowa
Doskonale spisały się młode lekkoatletki z Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Słodkowie. Drużyna dziewcząt zajęła pierwsze miejsce podczas rozgrywanych w Słupcy Mistrzostw Rejonu Konińskiego w Czwórboju Lekkoatletycznym.
 
 
 
 
 
Startując w czwórboju zawodniczki z gminy Turek musiały zmierzyć się z konkurentkami w biegu na na 60m, skoku w dal, w rzucie piłeczką palantową oraz w biegu na 600m. Łącznie we wszystkich konkurencjach drużyna zdobyła 882 dwa punkt, przy czym liczone one były według nowych zasad, zgodnie z którymi punktują cztery najlepsze zawodniczki; gdyby punkty liczono dla pięciu dziewcząt wynik wyniósłby 1035 punkty. 
 
Najlepszą zawodniczką mistrzostw okazała się Zuzanna Kaźmierczak z dorobkiem 275 pkt, a trzecia była Amelia Wielgocka z wynikiem 241 punktów (obie są uczennicami Zespołu Szkolno-Przedszkolnego w Turku). W drużynie startowały także: Maria Zielińska, Klaudia Olejnik oraz Aleksandra Gil. Już teraz dziewczęta przygotowują się do startu w mistrzostwach Wielkopolski. Gratulujemy i trzymamy kciuki za kolejne sportowe sukcesy. 
Kolejne narkotesty dla turkowskich policjantów
Ogłaszamy nabór! Dołącz do drużyny Tur 1921 Turek

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 15 sierpnia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.