Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Świąteczny Maraton Pływacki trwa! Uczestnicy przepłynęli ponad 53 km!

Maraton Pływacki

Zakończył się V Świąteczny Maraton Pływacki. Miłośnicy aktywnego spędzania wolnego czasu nie tylko mieli okazję dobrze się bawić, ale również pomóc osobie potrzebującej.

Wyjątkowa atmosfera, pyszne ciasta i przekąski, a nawet swojskie jedzenie. Oprócz tego dużo aktywności fizycznej i pomoc osobie potrzebującej.

W piątek, 16 grudnia od godziny 19.00 ludzie o wielkich sercach wzięli udział w V Świątecznym Maratonie Pływackim. Impreza na krytej pływalni w Turku trwała do północy.

W tym czasie wolontariusze zbierali pieniądze dla turkowianki Pauliny Walaszek. Zebrane środki finansowe przeznaczone będą na zakup protezy nogi.

Ostatecznie udało się zebrać kwotę 7 200 zł. Wielkimi sercami wykazali się Szkoła Podstawowa nr 4 (1000 zł), Przedszkole Samorządowe nr 8 (1600 zł), Stowarzyszenie Ziemia Turkowska (1300 zł).

Należy nadmienić, że warunkiem startu w maratonie jest wpłata minimalna 20 zł.
 
Dziękujemy!
 
Przykona: Magiczny czas podczas wspólnego kolędowa...
Świętokrzyski Turniej Kickboxingu w Skarżysko-Kami...
 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 13 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.