Świetny początek kickboxerskiego sezonu dla zawodników i zawodniczek Strikera Turek

Striker Turek

13 medali! Tak to właśnie tyle cennego kruszcu przywieźli z Mińska Mazowieckiego reprezentanci miejskiego klubu. W turnieju wystąpiło łącznie 382 zawodników i zawodniczek z 38 klubów w formułach: kick light, light contact, pointfighting oraz walki na pałki piankowe dla najmłodszych.

Patronat nad pierwszą imprezą w 2021 roku objął Polski Związek Kickboxingu. Rywalizacja odbywała się na 4 planszach w pełnym rygorze sanitarnym. Sędzią głównym GP Polski był Krzysztof Żychliński.

Bardzo dobrze zaprezentowali się debiutanci. Kuba Napierała, Julian Mruk oraz Ksawery Jasnowski. Cała trójka zasługuje a wielkie brawa. Przegrali w pierwszych pojedynkach, toczyli jednak wyrównane boje. W niektórych sytuacjach przegrane walki w dobrym stylu znaczą więcej niż beznadziejne zwycięstwa i tak było w tych sytuacjach.

Na podium znalazły się następujące osoby:
- Kacper Siwiński – 2 miejsce Kick Light -63,5 kg (przegrana w finale 1 punktem, zawodnik wychodził do walki z kontuzją stopy)
- Aleksander Kowalczyk – 1 miejsce Kick Light -81 kg
- Szymon Kałużny – 1 miejsce Kick Light -69 kg
- Oliwier Rosiak – 3 miejsce Soft Sticks, 5-8 Point Figting
- Jan Malecki – 1 miejsce Kick Light,, 2 miejsce Point Fighint
- Aleksander Piaseczny – 1 miejsce Kick Light, 3 miejsce Point Fighting,,
- Iwo Adamek – 1 miejsce Kick Light, 3 miejsce Pint Fighting
- Seweryn Kowalewski – 1 miejsce Kick Light
- Zuzanna Drewniak – 1 miejsce Kick Light, 2 miejsce Pont Fighting

Klub składa podziękowania za wsparcie naszego stowarzyszenia dla władz miasta Turek, dla wszystkich osób i firm, które na co dzień pomagają nam wspinać się ku wymarzonym sportowym celom. Bez Was nie byłoby nas! By szczyty zdobywać! Wśród nich są: Restauracja Pico Belo w Uniejowie,-Dźwig Met-Tomasz Piaseczny, Wojbud Piętno – Marcin Wojciechowski, FPE Systems, -InfoBase – systemy Informatyczne, Łukasz Milczarek oraz Waldek Werbiński, IzoSerwis – izolacje przemysłowe Jakub Kowalczyk, biuro rachunkowe PIT-Paweł Tylki, „GilTrans” Auto-Handel-Transport, Adrian i Eryk Gil, WłodarTRANS oraz firmie 100 Car.


Zarejestruj się na szczepienie przez SMS
Policjanci ostrzegają przed wchodzeniem na niebezp...

Podobne wpisy

 

Komentarze 1

Gość - kungu panda w piątek, 29 stycznia 2021 11:05

gratuluję dobrego samopoczucia i oceny własnej żadne walki nie wygrane ale złote, srebrne i brązowe medale są zapraszam do przekazanego linku :
turnieju w Mińsku - wyniki na http://www.pzkickboxing.pl/soi/wyniki/202

gratuluję dobrego samopoczucia i oceny własnej żadne walki nie wygrane ale złote, srebrne i brązowe medale są zapraszam do przekazanego linku : turnieju w Mińsku - wyniki na http://www.pzkickboxing.pl/soi/wyniki/202
Gość
wtorek, 18 stycznia 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.