Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Świętokrzyski Turniej Kickboxingu w Skarżysko-Kamiennej

Karate

Cały listopad dla zawodników i zawodniczek z klubu Striker przy Ogrodowej obfitował w starty w turniejach sportowych. Ostatnie trzy weekendy były ostatnim sprawdzianem w tym roku i dostarczyły nie lada emocji. 12 listopada odbywał się 5 Świętokrzyski Turniej Kickboxingu w Skarżysko-Kamiennej.

Turniej zgromadził blisko 250 zawodników i zawodniczek z całej Polski. Nie brakowało reprezentantów kadry narodowej oraz zawodowców. Strikera Turek reprezentowała 7 osobowa ekipa w składzie:

Jan Małecki, Oliwia Woźniak, Julian Mruk, Kuba Napierała, Bartosz Ściński, Zuza Drewniak oraz Iwo Adamek.

Wyniki:
Zuza Drewniak - 1 miejsce
Iwo Adamek - 2 miejsce
Oliwia Woźniak - 2 miejsce
Jan Małecki - 3 miejsce

Tym razem bez medali ale z workiem doświadczeń Bartosz Ściński, Kuba Napierała oraz Julian Mruk.

20 listopada miała miejsce 77 edycja Warszawskiej Grandy na pięści i giry. Kickboxerów przy Ogrodowej reprezentowała dwu osobowa ekipa: Patryk Szulc – pierwszy start w seniorach oraz biorący pierwszy raz w turnieju sportowym Marcel Nowacki. Patryk wygrał swoją walkę z doświadczonym zawodnikiem z Żyrardowa jednogłośnie na punkty nie dając rywalowi szans na przebicie. Marcel po równym boju niestety przegrał z zawodnikiem z Torunia.

Ostatni weekend listopada to Mistrzostwa Polski Północnej w Suszu. Turek reprezentowała 4 osobowa ekipa w składzie: Zuza Drewniak, Julian Mruk, Iwo Adamek oraz Bartosz Ściński. Pierwsze miejsca w swoich kategoriach wiekowo-wagowych zajęła Zuza oraz Bartosz pokonując wszystkich przeciwników. Bez medali tym razem Iwo Adamek, który złapał kontuzję nogi w jednym z pojedynków oraz wchodzący w skład reprezentacji Julian Mruk - przegrał z późniejszym zwycięzcą całej kategorii. Wszyscy zawalczyli na wysokim poziomie. Tanio skóry nie sprzedali.

Z zawodnikami przebywała Marta Nawrocka oraz Kamil Więcławek. Podziękowania dla firmy Włodar-Trans, która umożliwiła Nam darmowy przejazd na wyżej wymienione zawody.

Zakończeniem roku – 16 grudnia, dla Figterów ze Strikera będą otwarte sparingi, na które chcielibyśmy zaprosić wszystkie kluby z okolic. Mają one formę wymiany doświadczeń by w kolejnym roku wystartować w wysokiego C. Mamy nadzieję że dojdzie w końcu do tej małej konfrontacji. Korzystając z okazji chcielibyśmy zaprosić wszystkie chętne osoby do wspólnej aktywnej zabawy na treningi takich sekcji jak wspomniany wyżej Kickboxing, Boks, Karate, MMA, Samoobronę oraz wprowadzone od tego miesiąca SAMBO.

Klub Striker Turek składa podziękowania za wsparcie wszystkim osobom i firmom, które na co dzień wspomagają zawodników: Restauracji Hacjenda, najlepszej Pizzerii w Uniejowie – Pico Belo, firmie Dźwig Met – Tomasz Piaseczny, Firmie Wojbud Piętno – Marcin Wojciechowski, FPE Systems, WłodarTRANS, Energo-Trans-Met, radnemu Pawłowi Kwiatkowskiemu, firmie Verpack z Dobrej oraz firmie transportowej Auto Carol z Turku.
 

 

Świąteczny Maraton Pływacki trwa! Uczestnicy przep...
Już w niedzielę! Pchli Targ ze świątecznym akcente...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 25 maja 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.