Szkolenie dla najmłodszych sportowców

Karate

W okresie ferii zimowych 2023 Klub Sportów i Sztuk Walk w porozumieniu z Okręgowym Związkiem Karate w Poznaniu zorganizował i przeprowadził zimowe szkolenie dla najmłodszych i nie tylko. W zimowym szkoleniu uczestniczyli zawodnicy powołani do kadry na najbliższe zawody regionalne i wojewódzkie w tym kwalifikację do Mistrzostw Europy Juniorów EKO Japan w Budapeszcie w konkurencji kata i kumite w ilości 30 wojowników.

Przez kilka dni zgrupowania zawodnicy trenowali walki kontaktowe z wykorzystaniem sprzętu do walk i trenowali nowe układy kata. W wolnych chwilach odbywały się liczne turniej w piłkę nożna i koszykową. Dodatkowo najmłodsi uczestniczyli w treningu sportowego judo i sztuki ju jitsu – samoobrony. W związku z tym ,że była mat wykorzystaliśmy ją do treningu akrobatyki sportowej , którą prowadzili nasi trenerzy z dużym doświadczeniem.
 
Był również czas na odnowę biologiczną w 1.5 godzinnej sesji na saunie, basenie i Jacuzzi czy komorze solnej. Smaczne posiłki zarówno na śniadanie , obiad i kolację dawały dużo siły na kolejne treningi , które nie były łatwe jak i zabawy sprawnościowe.
 
Tradycyjnie dla WOŚP przeprowadziliśmy dwa pokazy karate i samoobrony oraz bezinteresownie daliśmy na 5 licytacji klubowych nasze szkolenie , jako jedyny klub w Turku , który działa społecznie od 40 lat dla mieszkańców. Podziękowania dla zespołu kucharek i i ich dyrekcji , Sali bankietowej NOVA Tuliszków, Jago, Budros Pompy Ciepła- Słodków Kolonia , PGKIM Turek, Getect SA Polska, Odszkodowania Bogdan Pastuszko, Burmistrza Tuliszkowa, Burmistrza Turku , Wójta , Malanowa , Kawęczyna i Turku, OZK Poznań, Radnego Miejski Pawła Kwiatkowskiego .
 
Trenerami zgrupowania byli shihan Dariusz Jasiakiewicz, sensei Daniel Pakuła, sepami Tomasz Sobczak. Przed nami szereg turniejów ogólnopolskich i międzynarodowych oraz wojewódzkich. Całkowity koszt dla uczestnika wyniósł aż 130 złotych – brawo Wy.
 
Obecnie trwają zapisy na letni obóz sportowy , który odbędzie się nad Morzem Bałtyckim dla dzieci z klubu jak i z poza klubu zapisy na treningach pod numerem 693714490.
 
Władysławów: Sto wyjazdów w ciągu roku. Druhowie p...
Malanów: Auto uderzyło w drzewo. Dwie osoby poszko...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 28 września 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.