Szlachetne ogiery zaprezentowały się w Turku

Pokaz Ogierów Turek

Prezentacja ogierów licencjonowanych to wydarzenie, które już na stałe wpisało się w kalendarz imprez organizowanych przez Powiatowe Koło Związku Hodowców Koni Wielkopolskich w Turku.

Po raz kolejny piękne i szlachetne zwierzęta można było podziwiać w sobotę, 7 marca terenie Turkowskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji.
Pogoda nie rozpieszczała uczestników pokazu, jednak nie brakowało chętnych, by podziwiać wspaniałe ogiery z różnych regionów. Była to doskonała okazja do tego, aby zapoznać się z ofertą hodowców. W pokazie wzięły udział ogiery różnych ras, m.in. wielkopolskiej, śląskiej, a także konie zimnokrwiste.

Wszystkie konie poddane zostały ocenie komisji, która brała pod uwagę nie tylko budowę zwierząt, ale także ich ruch w kłusie i stępie. Ogiery zostały udekorowane flo, a hodowcy otrzymali pamiątkowe statuetki.
Cała prawda o kobiecie, czyli turkowski babski wee...
Brudzew: O kobietach i dla kobiet czyli muzycznie ...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
niedziela, 04 czerwca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.