Trening dla najmłodszych i rodziców

Trening karate

Pierwszy raz w 39 letniej historii Klubu Sportów i Sztuk Walk Karate Kyokushin w Turku przy ulicy Powstańców Wielkopolskich, odbył się trening rodzinny dla najmłodszych.

Kilkunastu rodziców miało możliwość trenowania wspólnie ze swoimi dziećmi elementy karate kyokushin i samoobrony. Była też możliwość wspólnej zabawy i ćwiczeń gimnastycznych rodziców pod nadzorem swoich malusińskich.

Podczas treningu był również czas na zabawę i mnóstwo śmiechu, który jest bardzo zdrowy. Celem treningu rodzinnego była integracja i zbliżenie się w rodzinie poprzez realizację wspólne pasję, której zaczyna brakować . Najważniejsze, że wszyscy biorący udział w zajęciach mogli poczuć atmosferę mistycyzmu rodem z dalekiego wschodu. Pozytywnym aspektem tego wszystkiego było fajne zmęczenie i wiara w to, że każdy da radę być innym człowiekiem w tej gonitwie materialnej, gdzie brakuje czasu dla swojego dziecka. Najgorsze jest to, że często widać zaniechanie w wspierania swojego dziecka w rozwijaniu swoich pasji dziecięco młodzieńczych – dlatego brawo i szacunek dla tych rodziców, którzy wspierają swoje dzieci w pasji uprawiania karate w Klubie Sportów i Sztuk Walk z 40 letnią tradycją.
Władysławów: Sprawozdanie z działalności Koła PZW ...
Dotacje na rozpoczęcie działalności gospodarczej!

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 19 styczeń 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.