Wideo: Za nami Nocny Maraton Pływacki dla Dominika

III Nocny Marato Pływacki

Pozytywnie, w szczytnym celu i aktywnie. Tak właśnie spędzają czas miłośnicy pływania, którzy biorą udział w III Nocnym Maratonie Pływackim. W tym roku pieniądze zebrane podczas akcji przeznaczone będą na potrzeby Dominika, który cierpi na dziecięce porażenie mózgowe.

III Nocny Maraton Pływacki rozpoczął się o godzinie 19.00. Chętnych, by pomóc 19-letniemu Dominikowi jest wielu. Chłopiec cierpi na porażenie mózgowe cztero-kończynowe. Stwierdzono u niego również dysplazję stawów biodrowych i skrzywiony kręgosłup. Choroba znacznie utrudnia mu poruszanie się. Aby ułatwić chłopcu poruszanie się konieczny jest zakup podnośnika elektrycznego.

Chętni pomóc Dominikowi mogą jeszcze niespełna godzinę. Warunkiem uczestnictwa w III Nocnym Maratonie Pływackim jest wpłata 10 zł do skarbonki.

O tym ile kilometrów przepłynęli sportowcy i ile pieniędzy udało się zdobyć, by pomóc poinformujemy niebawem.

 
fot.M.JAC
 
„Jesienny Koncert Wspomnień” w Miejskim Domu Kultu...
Dobra: Tadeusz Gebler nowym burmistrzem. Andrzej P...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 08 grudnia 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.