Trwają Historyczne Mistrzostwa Polski Karate Full Contact

Turniej Karate Turek

Właśnie trwają Mistrzostwa Polski Karate Full Contact. Jest to historyczna impreza, bowiem turniej pozwoli najlepszym zawodnikom zakwalifikować się na Mistrzostwa Europy 2019. Ponad 320 sportowców z 50 klubów z całej Polski daje więc z siebie wszystko, bowiem stawka jest wyjątkowo duża.

Turniej rozpoczął się dzisiaj, tj. 13 stycznia o godzinie 10.30 w Hali Widowiskowo – Sportowej mieszczącej się przy ul.Parkowej. Oficjalne otwarcie miało miejsce o godzinie 12.00. Chwilę później rozpoczął się turniej kata. Po wręczeniu medali w poszczególnych kategoriach rozpoczęły się walki na czterech matach. Zarówno ci mali sportowcy, jak i ci starsi wykazują się dużą wolą walki.

Organizatorami turnieju są Polska Federacja karate Shinkyokushin, Starostwo Powiatowe w Turku, Burmistrz Turku, KSISW Turek, Okręgowy Związek Karate Poznań oraz OSiR Turek.

Wyniki turnieju podamy już niebawem.
 
Władysławów: Kolędowanie i fajerwerki atrakcjami n...
Ruszyła Wielka Orkiestra Świątecznej Pomocy. Pomag...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
poniedziałek, 19 sierpień 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.