Trwają Otwarte Mistrzostwa Wielkopolskiej Policji w Siatkówce Plażowej

Otwarte Mistrzostwa Wielkopolskiej Policji w Siatkówce Plażowej

10 drużyn walczy właśnie o tytuł zwycięzcy Otwartych Mistrzostw Wielkopolskiej Policji w Siatkówce Plażowej. Zawodnicy są doskonale przygotowani, a rywalizacja od samego początku jest duża. Nie brakuje jednak dobrej atmosfery oraz wspólnej integracji.

Przyjazd uczestników mistrzostw nastąpił w dniu 22 czerwca. Wówczas w Świetlicy Bursy Szkolnej w Turku odbyło się uroczyste otwarcie mistrzostw połączone z losowaniem zespołów do poszczególnych grup, z udziałem wszystkich uczestników oraz organizatorów.

Dzisiejsze zawody rozpoczęły się o godzinie 9.00 na Ośrodka Sportu i Rekreacji w Turku. Funkcjonariusze policji rozegrają łącznie 24 mecze, by wyłonić tę najlepszą. O zwycięstwo walczą dwuosobowe składy KPP Sieradz, KPP Turek, KWP Poznań III, KWP Bydgoszcz II, KWP Katowice, KMP Świnoujście, KWP Poznań I, KWP Poznań II, KMP Kalisz oraz KWP Bydgoszcz I.

Kto wygra? O tym przekonamy się już niebawem.
Przykona: Sukcesy sportowe uczniów
Muzycznie i energetycznie, czyli Dni Turku i Gminy...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 26 maj 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.