Tuliszków: „Rodzina wolna od nałogów”, czyli niedziela dla aktywnych

Biegi Grzymiszew

Za nami VII Biegi Grzymiszewskie, które w tym roku odbywały się pod hasłem „Rodzina wolna od nałogów”. Zawody miały miejsce w minioną niedzielę, 24 października.

Wszystkich miłośników biegu przywitała dyrektor placówki Izabela Gradecka.

-Myślę, że ten dzisiejszy dzień pod hasłem „Rodzina wolna od nałogów” jest wspaniałą inspiracją do tego, żeby ten niedzielny poranek i resztę dnia spędzić w gronie najbliższych z pełną aktywnością, z energią, którą dzisiaj łapiemy już od samego początku i będziemy ją wykorzystywać i uwalniać w ciągu całego dnia – mówiła dyrektor Zespołu Szkolno- Przedszkolnego w Grzymiszewie.

Zawodnicy rywalizowali ze sobą w poszczególnych kategoriach wiekowych. Jako pierwsze wystartowały przedszkolaki, które zmierzyły się z odległością 250 metrów. Największa z odległości do przemierzenia to 3 km. Trasę tę pokonali kobiety i mężczyźni z rocznika 2008 i więcej.

Zwycięzca każdej kategorii wiekowej otrzymał puchar, natomiast osobom, które ukończyły bieg wręczony został medal okolicznościowy.

Start i meta we wszystkich kategoriach biegowych miała miejsce na boisku szkolnym w Grzymiszewie. Bieg odbywał się między innymi ulicami Nową i Kwiatową oraz drogami polnymi. Organizatorzy trasę oznakowali kolorowymi taśmami i pachołkami. Dodatkowo ruchem kierowali druhowie z Ochotniczej Straży Pożarnej z Grzymiszewa.

Organizatorami wydarzenia byli Zespół Szkolno- Przedszkolny w Grzymiszewie oraz Gminna Komisja Rozwiązywania Problemów Alkoholowych w Tuliszkowie.

fot. M.JAC

View the embedded image gallery online at:
https://iturek.net/fakty/sport/tuliszkow-1-12#sigProIdcc050cda3b

Władysławów: Uroczyste ślubowanie klas pierwszych
Ponad 200 osób na starcie „TurIno”. Wspaniała zaba...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 08 grudnia 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.