Tuliszków: Międzynarodowy Puchar Polski Juniorek i Juniorów

Puchar Polski

W miniony weekend zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie startowali w Międzynarodowym Pucharze Polski Juniorek i Juniorów im. Tadeusza Naskręta w Sochaczewie. Byla to impreza rankingowa Polskiego Związku Judo gdzie na listach startowych byli zawodnicy z klubów m.in. z Włoch czy Litwy.

Tuliszkowska sekcje Judo reprezentowali: Jan Antoniewicz i Wiktoria Drożak. Bardzo dobry start jako juniorka młodsza zaliczyła Wiktoria Drożak startująca w kategorii wagowej -48 kg która w bloku finałowym wygrała z zawodniczka z Wolbromia zdobywając brazowy medal, niewątpliwie jest to duży sukces zawodniczki i dobry prognostyk na przyszłość. Jan Antoniewicz startujacy w kategorii wagowej -90 kg przegrał walkę eliminacjyjna z zawodnikiem z Warszawy i odpadl z dalszych walk. Start w turnieju był kolejnym startem kontrolnym i przygotowującym do wiosennych Mistrzostw Polski Juniorów w 2023 roku.

Wyjazd wspierał sponsor klubu, p.Jakub Kowalczyk, firma IzoSerwis i p. Krzysztof Roman, Burmistrz UGiM w Tuliszkowie.
 
View the embedded image gallery online at:
https://iturek.net/fakty/sport/tuliszkow-1-31#sigProId60145ee7d4
Kajetan Bajzert doceniony przez Powiat Turecki
Andrzej Opłatek z nagrodą PKO Banku Polskiego podc...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
sobota, 26 listopada 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.