Tuliszków: Powołanie do Kadry Wojewódzkiej Wielkopolski oraz Kadry Narodowej

Judo

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie otrzymali powołanie do Kadry Wojewódzkiej Wielkopolski oraz Kadry Narodowej. Ponadto zajęli czołowe miejsca w rankingu województwa Wielkopolskiego prowadzonego przez Okręgowy Związek Judo w Poznaniu.

Do kadry wojewódzkiej powołani zostali: Julia Kocimska, Wiktoria Drożak, Jan Antoniewicz, Wojciech Wągiel i Patryk Brzęcki. Zawodnicy będą teraz mogli częściej uczestniczyć w zgrupowaniach sportowych trenując z najlepszymi zawodnikami województwa podnosząc swój poziom sportowy.

W rankingu województwa wielkopolskiego Julia Kocimska w kategorii juniorek młodszych zajęła drugie miejsce.

W kadrze narodowej juniorów powołani zostali Wiktoria Drożak, Jan Antoniewicz i Norbert Tomaszewski.

Gratuluję zawodnikom powołań i godnego reprezentowania Gminy Tuliszków oraz Powiatu Tureckiego, tym samym dziękuję za wsparcie burmistrzowi Tuliszkowa oraz głównemu sponsorowi naszego kluby Jakubowi Kowalczykowi, z firmy IzoSerwis za wspieranie naszego klubu.

Władysławów: Od lutego parafia w Kunach z nowym pr...
Bezpłatne zajęcia sportów walki w ferie. Zapraszam...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 24 marca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.