Tuliszków: Wyjątkowy obóz w Murzasichle

obóz

W dniach 4-11 lutego, dzieci i młodzież z sekcji Judo i Akrobatyki Sportowej Uczniowskiego Klubu Sportowego ,,Judo’’ w Tuliszkowie oraz dzieci z Gminy i Miasta w Tuliszkowie przebywała na obozie Judo, Akrobatyki Sportowej oraz narciarskim w miejscowości Murzasichle k/ Zakopanego.

Tradycyjnie, miejscem zimowego odpoczynku połączonego ze szkoleniem jest Murzasichle, położona u podnóża Tatr podhalańska wioska wypoczynkowa. Wspaniałe widoki panoramy Tatr, świeże powietrze oraz wiele innych atrakcji czekało na zawodników sekcji. Codziennie odbywał się poranny rozruch a po śniadaniu dzieci i młodzież uczestniczyli w treningach judo i akrobatyki. W każdym dniu zaplanowane były również inne atrakcje, oprócz zajęć sportowych uczestnicy zwiedzali Zakopane, a w tym Zamek Tatrzański, Lodowy Labirynt, Wielką Krokiew, Krupówki. W dniach odpoczynku od treningów odbyły się wędrówki górskie na Polane Rusinową, gdzie uczestnicy podziwiali piękne krajobrazy Tatr.

W każdym dniu zaplanowane były również inne atrakcje, oprócz zajęć sportowych uczestnicy uczyli się i doskonalili jazdę na łyżwach i nartach pod okiem instruktora, w wolnych chwilach jeździli również na snowtubingu, co zapewniło wszystkim wiele radości i wspaniałej zabawy po zajęciach. Na obozie prowadzony był tradycyjnie konkurs czystości, każdego dnia trenerzy sprawdzali czystość pokoi która podlegała ocenie, podczas podsumowania obozu zwycięzcy konkursu Ada Kasznia i Julia Łechtańska otrzymali nagrodę. Tradycyjnie również dzieci miały ograniczony dostęp do telefonów co pomogło w lepszej integracji grupy.

Treningi prowadzone były przez trenerów sekcji, zajęcia Judo prowadziła Natalia Poprawska, była zawodniczka tuliszkowskiej sekcji judo, zajęcia akrobatyki sportowej prowadził trener Dominik Karbowski, który na co dzień także prowadzi zajęcia w Tuliszkowie, trenerem i kierownik obozu Michał Gaj.

Chciałbym bardzo podziękować sponsorowi naszej sekcji; IzoSerwis – Jakub Kowalczyk dzięki któremu w głównej mierze dzieci mogły spędzić wolny czas aktywnie, niezwykle atrakcyjnie i zdrowo oraz dzięki ich pomocy koszty obozu dla dzieci były niskie.

Trener sekcji
– Michał Gaj

View the embedded image gallery online at:
https://iturek.net/fakty/sport/tuliszkow-1-41#sigProIdb280dd313e

Nieznany sprawca uszkodził opony w samochodzie bur...
Malanów: Co dalej ze szkołą w Kotwasicach

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 31 marca 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.