Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Tuliszków: Uczniowski Klub Sportowy Judo na Mistrzostwach Wielkopolski

judo

W ubiegły weekend Uczniowski Klub Sportowy Judo w Tuliszkowie startował w Mistrzostwach Wielkopolski w Judo Dzieci, Młodzików, Juniorów Młodszych i Juniorów. Dwudniowa impreza zgromadziła na matach w Komornikach k/ Poznania 464 z 24 klubów z Wielkopolski. Przed rozpoczęciem zawodów najlepsi zawodnicy w rankingu województwa wielkopolskiego za 2023 r. udekorowani zostali nagrodami i dyplomami gratulacyjnymi. Zawody otworzył V-ce Prezes Polskiego Związku Judo i Prezes Okręgowego Związku Judo w Poznaniu p. Józef Jopek.

Tuliszkowską sekcje judo reprezentowali pierwszego dnia Michał Kałuża, Michalina Kosińska, Filip Gaj, Bartosz Janicki, Filip Glapiński, Fabian Cieślak i Adam Michalak, drugiego dnia: Iga Górska, Patryk Brzęcki, Marcelina Poprawska, Lena Michalak. Najlepszy start w mistrzostwach zaliczyli Fabian Cieślak i Lena Michalak zdobywając złoty medal, Filip Gaj i Iga Górska zdobyli medale srebrne, zaś Patryk Brzęcki, Marcelina Poprawska, Michał Kałuża i Adam Michalak zdobyli medale brązowe. Dobry udział w mistrzostwach lecz bez medalu zaliczyli; Michalina Kosińska, Bartosz Janicki, i Filip Glapiński.

Zawodnicy za zajęte miejsca otrzymali medale i dyplomy. Wyjazd wspierał: Burmistrz UGiM w Tuliszkowie, p. Jakub Kowalczyk, firma IzoSerwis i p. Radosław Andrzejewski, firma InstalTrans za co serdecznie dziękujemy.

Wyniki:
U21 (juniorzy)
Iga Górska – 2 miejsce

U18 (juniorzy młodsi)
Iga Górska – 3 miejsce
Patryk Brzęcki – 3 miejsce

U15 (młodzik)
Lena Michalak – 1 miejsce
Marcelina Poprawska -3 miejsce
Michał Kałuża – 3 miejsce

U13 (dzieci starsze)
Fabian Cieślak – 1 miejsce
Michalina Kosińska - eliminacje
Bartosz Janicki - eliminacje
Filip Glapiński - eliminacje

U11 (dzieci młodsze)
Filip Gaj – 2 miejsce
Adam Michalak – 3 miejsce

 

View the embedded image gallery online at:
https://iturek.net/fakty/sport/tuliszkow-1-50#sigProId135aa2dea2

Oskarżenia i żądanie dymisji. Geotermia w Turku - ...
Uczczą 79. rocznicę wyzwolenia Turku

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 13 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.