Tuliszków: Albert Jesiołkiewicz zdobywa Puchar Europy w K1

Albert Jesiołkiewicz zdobywa Puchar Europy w K1

W dniach 01-03.03.2019 rok w Sulejówku koło Warszawy odbył się Puchar Europy w K1 federacji WAK-1F. W turnieju wystartowało ponad 200 zawodników z 7 krajów Europy. Na zawodach nie zabrakło również przedstawicieli WKSW Tuliszków w składzie Albert Jesiołkiewicz zawodnik oraz Tomasz Adamkiewicz trener.

Po dwóch dniach rywalizacji sportowej bardzo duży sukces odniósł młody Tuliszkowianin Albert Jesiołkiewicz startujący w kategorii do 18 lat - 76 kg zdobywając Puchar Europy w K1. Jego trener Tomasz Adamkiewicz jest bardzo dumny z zawodnika powiedział ,, Po raz kolejny udowodniliśmy sobie ale także innym że ciężka praca, czas, oraz zaangażowanie popłaca Albert przygotowywał się do zawodów trenując 4 - 5 razy w tygodniu zobywając Puchar Europy jest to dobry prognostyk przed Pucharem Świata w Kyodokyokushi który odbedzie się za miesiąc na Ukrainie a nasz zawodnik został na niego powołany" Wyjazd na Puchar Europy był możliwy dzięki wsparciu sponsorów pana Jakuba Kowalczyka z firmy IzoSerwis oraz pana Roberta Wawrzyniaka za co serdecznie dziękujemy. Wszystkich zainteresowanych wspólnymi treningami z zobywcą Puchary Europy w K1 zapraszamy do klubu WKSW Tuliszków.
 
Zapraszamy na Noc Sów
Brudzew: Gminne eliminacje turnieju wiedzy pożarni...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 13 lipiec 2020

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.