Tuliszków: Burmistrz podpisał umowę na modernizację szatni w hali widowiskowo- sportowej

Umowa Tuliszków

W związku z realizacją zadania pn: „Modernizacja szatni w hali widowiskowo- sportowej w Tuliszkowie", w dniu dzisiejszym, Burmistrz Krzysztof Roman, przy kontrasygnacie Skarbnika Anny Nawrockiej, podpisał z wykonawcą umowę na realizację zadania.

W wyniku ogłoszonego postępowania o udzielenie zamówienia publicznego, wykonawcą został Zakład Usług Budowlano- Remontowych REMBUD, którego właścicielem jest Pan Dariusz Szewczyk.

Wartość zadania wynosi: 182 072, 28 zł.

Projekt będzie polegał na remoncie trzech szatni w hali widowiskowo- sportowej w Tuliszkowie. W związku z czym powstaną nowoczesne szatnie wyposażone w szafki skrytkowo- ubraniowe. Zmodernizowane zostaną łazienki, wymieniona bedzie instalacja sanitarna i elektryczna. Przeprowadzenie remontu pomieszczeń szatniowo- sanitarnych w hali pozwoli rózwnież dostosować obiekt do osób niepełnosprawnych.

Zadanie jest współfinansowane ze środków budżetu Samorządu Województwa Wielkopolskiego w ramach piątej edycji programu "Szatnia na medal".

Kwota dofinansowania wynosi 90 000 zł.

Merchandising dla influencerów - budowanie relacji...
Tuliszków: Umowa na kolejną inwestycję drogową zos...

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
piątek, 01 lipca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.