• PAP Mac top strona1

Tuliszków: “Ferie z Judo”

Ferie z Judo

Uczniowski Klub Sportowy Judo w Tuliszkowie po raz kolejny był organizatorem bezpłatnych zajęć sportowo- rekreacyjnych pod hasłem ,,Ferie z Judo” dla dzieci z Gminy i Miasta w Tuliszkowie.

W pierwszym tygodniu ferii zimowych klub organizował tygodniowe zimowisko w górach w Zakopanym.
W drugim tygodniu odbywały się zajęcia sportowo-rekreacyjne na salce przy hali sportowej w Tuliszkowie. Były to zajęcia dla dzieci i młodzieży z Miasta i Gminy Tuliszków. W grafiku zajęć były m.in.; treningi Judo, gry zespołowe, gimnastyka podstawowa i akrobatyka.

Więcej zdjęć na www.judotuliszkow.pl

W stronę p. Burmistrza Gminy i Miasta w Tuliszkowie kieruję ogromne podziękowania za wsparcie wyjazdu, dzięki wsparciu dzieci mogły spędzić wolny czas aktywnie i zdrowo. Chciałbym również podziękować sponsorowi klubu p. Jakubowi Kowalczykowi, Prezesowi firmy IzoSerwis oraz Burmistrzowi GiM w Tuliszkowie za pomoc w organizacji obozu zimowego.

Trener sekcji
– Michał Gaj
 
Tuliszków z własną karetką? Na początek jest garaż
Malanów: Nie ma nudy w „Zimowe ferie z CKiBP"

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 22 październik 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.