Tuliszków: Halowa Liga Piłki Nożnej na półmetku

Tuliszków piłka nożna
Rozgrywki Halowej Ligi Piłki Nożnej o Puchar Burmistrza Gminy i Miasta Tuliszków są już na półmetku. Aktualnie na szczycie tabeli znajduje się zespół z Rychwała. 
 
 
Po czterech rozegranych dotychczas meczach prowadzi drużyna z Rychwała, a tuż za nimi plasuje się zespół reprezentujący firmę MODUS. Obie drużyny spotkają się ze sobą w najbliższą niedzielę, 13 lutego o godzinie 11:40. To spotkanie zapowiada się naprawdę emocjonująco. 
 
Ciekawie też zapowiada się walka o miano najlepszego strzelca. Po czterech meczach trzej zawodnicy - Stanisław Mikołajczyk (Expressbau), Patryk Janicki (Modus) oraz Szymon Pacholski (Rychwał) - mają na swoim koncie po sześć goli. 
 
W piątej kolejce Juniorzy Tuliszków powalczą z zespołem Transport Michalski, Rakieta Słodków z Expressbau, a piłkarze z Sarbicka staną w szranki z drużyną Boys. 
Obwieszczenie Starosty Tureckiego
Pamięć o rodakach zesłanych na Sybir trwa

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
wtorek, 05 lipca 2022

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.