Tuliszków: I Gminny Turniej Piłki Nożnej Jednostek OSP

Tuliszków

W sobotę, 9 września w miejscowości Grzymiszew zorganizowano I Gminny Turniej Piłki Nożnej Jednostek OSP. Głównym organizatorem była jednostka OSP Grzymiszew, która pozyskała środki na realizację tego wydarzenia. Dotacji w wysokości 15 000,00 zł udzieliła fundacja ENEA.

W Turnieju wzięły udział następujące jednostki:
OSP Grzymiszew (2 drużyny)
OSP Ogorzelczyn
OSP Piętno
OSP Smaszew
OSP Wielopole

Rywalizacja była zacięta, Panowie grali z pasją i zaangażowaniem. Poziom gry był bardzo wysoki. Wyniki przedstawiają się następująco:
OSP Wielopole
OSP Ogorzelczyn
OSP Grzymiszew I

Najlepszym bramkarzem został Michał Kubka, a najlepszym zawodnikiem meczu Dawid Grzelczak .

Każda z drużyn biorących udział w Turnieju otrzymała upominek, a zwycięzcy okazałe nagrody ufundowane przez fundację ENEA oraz Gmina i Miasto Tuliszków. Nagrody, medale, puchary i dyplomy wręczał Burmistrz Krzysztof Roman, Prezes OSP Grzymiszew - Dawid Grzelczak oraz sołtys sołectwa Grzymiszew - Urszula Fabianska. Uczestnicy wydarzenia otrzymali ciepły posiłek, mogli skosztować również pysznych ciast i słodkości.

Na koniec głos zabrał Burmistrz Krzysztof Roman, który podziękował wszystkim drużynom za udział w turnieju, a organizatorom za trud i pracę włożone w przygotowania. Prezes OSP natomiast zapewnił, że wydarzenie to wpisze się w harmonogram imprez strażackich organizowanych w kolejnych latach.

źródło: Gmina i Miasto Tuliszków

Projekt pilotażowy – „Punkt doradztwa dla młodzież...
Malanów: 105 lat wspaniałej strażackiej tradycji

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
poniedziałek, 04 grudnia 2023

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.