Tuliszków: I Ogólnopolski Turniej Judo w Kożuchowie

Turniej Judo w Kożuchowie

15 września zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie wzięli udział w I Ogólnopolskim Turnieju Judo w Kożuchowie, tym razem zawodnicy udali się do województwa Lubuskiego gdzie impreza organizowana była dla kategorii wiekowych; młodzik, dzieci starsze I dzieci młodsze zgromadziła na tatami w Kożuchowie ok. 25O zawodników z 25 klubów z całej Polski I Czech.

Judocy z Tuliszkowa wystartowali w 6-osobowym składzie, a byli to: Majka Poprawska, Wiktoria Drożak, Julia Powaga, Klaudia Tomaszewska, Maria Pakulska i Jakub Moksik. Dla tuliszkowskiej judoków był to kolejny udany start w turnieju w którym każdy z zawodników zaprezentował się z dobrej strony technicznej co poskutkowało miejscami medalowymi.

Każdy z zawodników stanął na podium i na szyi zawisł upragniony medal na który zapracował dobrze prezentując się podczas walk. Zawodnicy na podium otrzymali medal, dyplom i nagrodę rzeczową.

Wyniki:
Wiktoria Drożak – 1 miejsce
Klaudia Tomaszewska – 1 miejsce
Julia Powaga – 1 miejsce
Majka Poprawska – 2 miejsce
Maria Pakulska – 2 miejsce
Jakub Moksik – 3 miejsce

Wyjazd wspierał p. Jakub Kowalczyk, prezes IzoSerwis i p. Grzegorz Ciesielski, Burmistrz GiM w Tuliszkowie.

Trener sekcji
- Michał Gaj

Dobra: Wpadł z narkotykami podczas kontroli drogow...
Brudzew: Uczcili pamięć poległych za Ojczyznę

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
niedziela, 18 sierpień 2019

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript. ,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.