Uwaga

Nie wybrano kategorii lub kategoria nie zawiera żadnej zawartości

Tuliszków: IV Mistrzostwa Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo

Image_1

26 czerwca na hali sportowej w Tuliszkowie odbyły IV Mistrzostwa Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie.

W turnieju wzięły udział zawodnicy z grupy młodszej. Wiele siły, wytrwałości i pracy włożyli zawodnicy biorący udział w mistrzostwach. Tego dnia dla dzieci było to wielkie wydarzenie bowiem dla niektórych był to pierwszy turniej i możliwość zaprezentowania się przed rodzicami i najbliższymi jak i sprawdzeniem swoich umiejętności nabytych na treningach. Młodzi sportowcy zasłużyli na pochwałę bo toczone walki były wspaniałym widowiskiem. Każdy z zawodników otrzymał medal, dyplom.

Podczas turnieju odbyło się także wręczenie certyfikatów potwierdzających zdany egzamin na wyższy stopień uczniowski kyu który otrzymali:

pas biało-żółty:
Jakub Kotarski, Aleksandra Drabina, Oliwier Chorążewski, Kacper Moksik, Bartosz Hejna, Patryk Brzęcki, Szymon Majkowski, Wojciech Wągiel, Kacper Kujawiak, Seweryn Witkowski
pas żółto - pomarańczowy:
Nadia Drożak, Kamil Grabowski, Mateusz Durski, Marika Grześkiewicz, Natalia Zając, Kinga Zając, Kacper Zając, Marcel Majkowski, Ania Oblizajek
pas pomarańczowo – zielony:
Maria Pakulska, Klaudia Tomaszewska, Łucja Pawlicka, Majka Poprawska, Julia Powaga

Mistrzostwa klubu były podsumowaniem i sprawdzianem pracy wykonanej przez dzieci na zajęciach jak i kontynuacja cyklicznych mistrzostw sekcji. Gratuluje wszystkim wytrwałości, ducha walki i zaliczenia egzaminu na wyższy stopien kyu.

Turniej wspierał sponsor klubu IzoSerwis - Jakub Kowalczyk, Burmistrz GiM w Tuliszkowie, p. Grzegorz Ciesielski, firma PosGlanc p. Tomasz Glanc, Hurtownia Artykułów Przemysłowych – Józef Andrzejewski, za co bardzo dziękujemy.

Trener sekcji
- Michał Gaj
 
Burmistrz z absolutorium. Największym sukcesem dro...
Małżonkowie z 65-letnim stażem

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
czwartek, 13 czerwca 2024

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Kwiatowa 24, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.