Tuliszków: Konsultacje Kadry Wojewódzkiej Okręgowego Związku Judo

Judo

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie zostali powołani na konsultacje Kadry Wojewódzkiej Okręgowego Związku Judo które odbyły się w terminie 19 –21 luty w Poznaniu. Podczas trzydniowego campu obecni byli także zawodnicy z innych województw, m.in.: Koszalina, Warszawy, Wrocławia oraz kluby zagraniczne z Niemiec i Holandii.

Camp skupiony był głównie na walkach szkoleniowych które są dalszym przygotowaniem do sezonu. Odbyły się cztery treningi trwające po 2 -3 h, każdy z zawodników podczas zgrupowania stoczył 40 walk. W campie brali udział Julia Kocimska, Klaudia Tomaszewska, Iga Górska, Maria Pokulska, Jan Antoniewicz i Wojciech Wągiel wraz z trenerem Michałem Gajem.

W trakcie zgrupowania wręczono oficjalnie nominacje powołanym zawodnikom na pierwsze półrocze 2021 roku do kadry wojewódzkiej w której znaleźli się Julia Kocimska, Natalia Poprawska, Klaudia Tomaszewska i Jan Antoniewicz.

Wyjazd wspierał sponsor klubu, p. Jakub Kowalczyk, firma IzoSerwis oraz Burmistrz GiM w Tuliszkowie.

Trener sekcji
- Michał Gaj


Malanów: Ponad milion dla parafii w Przespolewie
Pomyśl o wiośnie, zadbaj o ogród z Greenplant

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 14 kwiecień 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.