Tuliszków: Konsultacje kadry wojewódzkiej Okręgowego Związku Judo

Judo Tuliszków

Zawodnicy Uczniowskiego Klubu Sportowego Judo w Tuliszkowie w ubiegły weekend uczestniczyli w konsultacjach kadry wojewódzkiej Okręgowego Związku Judo. Zgrupowanie odbyło się w terminie 5-7 marca w Poznaniu. Podczas trzydniowego campu obecni byli także zawodnicy z innych województw.

Podczas campu skupiono się na przygotowaniu technicznym oraz walkach szkoleniowych. Odbyły się cztery treningi które prowadzili trenerzy Kadry Narodowej Juniorów Młodszych Tomasz Jopek i piąty zawodnik Igrzysk Olimpijskich Przemysław Matyjaszek. W campie brali udział Julia Kocimska i Jan Antoniewicz wraz z trenerem medalista Olimpijskim współpracującym z klubem w Tuliszkowie Marianem Tałajem, który prowadził Przemysława Matyjaszka podczas Igrzysk Olimpijskich.

Wyjazd wspierał sponsor klubu, p. Jakub Kowalczyk, firma IzoSerwis oraz Burmistrz GiM w Tuliszkowie.

Trener sekcji
- Michał Gaj

PGKiM: Budowy i modernizacje czyli plany na 2021 r...
Europejski Dzień Logopedy w powiecie tureckim

Podobne wpisy

 

Komentarze

Umieść swój komentarz jako pierwszy!
Gość
środa, 01 grudnia 2021

Zdjęcie captcha

Redakcja:

Redaktor: Katarzyna Błaszczyk

Jedwabnicza 4, 62-700 Turek
Telefon: 508 220 173
Telefon: 508 759 732
e-Mail:
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.,
Ten adres pocztowy jest chroniony przed spamowaniem. Aby go zobaczyć, konieczne jest włączenie w przeglądarce obsługi JavaScript.